<> Bajki <> Dla przedszkolaka <> Wesołe miasteczko <> Wesoła dolinka <>

> Ewaluacja wewnętrzna
> Dokumenty do pobrania

NASZE SUKCESY

W naszym przedszkolu miałyśmy przyjemność organizować i prowadzić konferencje dla zagranicznych delegatów z OMEP oraz gości z całej Polski.

• 14.05.1993r.- konferencja dla delegatów z OMEP
  • 27.04.1995r.- konferencja "Rozwijanie aktywności dziecka poprzez różnorodne formy aktywności przedszkolnej". Goście: doradcy metodyczni i dyrektorzy suwalskich przedszkoli
  • 14.02.1997r.- seminarium dla delegatów z Podkarpacia
  • 14.09.1997r.- seminarium dla nauczycieli, dyrektorów, przedstawicieli kuratorium i władz Gminy Warszawa Centrum Luty 2002r.- seminarium dla nauczycieli Przedszkola Niepublicznego "Liwena" w Szczecinie
  • 15.03.2003r.- konferencja dla delegacji z województwa śląskiego
  • 02.03.2004r.- konferencja dla wszystkich zgromadzeń zakonnych prowadzących przedszkola
  • 15.05.2005r.- konferencja dla delegatów ze Szczecina i Gminy Police
  • 12.o4.2007r.- konferencja metodyczna dla dyrektorów z Olsztyna i okolic
  • Maj 2007r.- prezentacja dorobku placówki dla gości z Urzędu Dzielnicy Praga Południe, Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Dzielnicowego Biura Obsługi Finansowej
  • W ostatnich latach nasze Przedszkole również prężnie się rozwija. Najciekawsze wydarzenia minonych lat zamieszczane są cyklicznie (w wakacje) w zakładce "aktualności".
    Jednak naszym największymi sukcesami są: nadanie Przedszkolu nazwy ISKRA - uroczystość zbiegła się z 20 - leciem istnienia placówki oraz coroczna organizacja Festiwalu Nauki
    - impreza początkowo ograniczona do prawobrzeżnej Warszawy zdobyła uznanie w oczach zarówno nauczycieli z innych dzielnic miasta, jak również i naszych władz oświatowych.
    Rokrocznie gościmy więc zespoły młodych naukowców z przedszkoli warszawskich oraz nauczycieli dążących do doskonalenia swego warsztatu pracy.

Nasze przedszkole to prawdziwa "kuźnia talentów". Dzieciaki zdobywają nagrody i dyplomy w konkursach i przeglądach twórczości dziecięcej, m.in. z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, Małej Rewii Mody Dziecięcej, ogólnopolskim konkursie na pocztówkę wielkanocną (3 -letnia Marysia z grupy Smerfusiów zajęła III miejsce), licznych konkursach plastycznych.